Kontakt: 535 100 190 Serwis 24h: 536 750 990

W ofercie naszej firmy znajduje się m.in. serwis kotłów gazowych renomowanej niemieckiej firmy Viessmann. Klientom zaproponować możemy zarówno przegląd, jak i naprawę różnych modeli kotłów jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych (przeznaczonych do ogrzewania c.w.u. oraz c.o.). Nasze doświadczenie, fachowa wiedza oraz profesjonalne narzędzia wykorzystywane podczas pracy to najlepsza gwarancja usług na najwyższym poziomie.

Przegląd  kotłów Viessmann

Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa oraz w jego okolicach. Staramy się znaleźć przyczynę usterki już na podstawie rozmowy telefonicznej z Klientem. W zakres oferowanych przez naszą firmę usług wchodzi okresowy przegląd kotłów gazowych Viessmann, a także ich czyszczenie. Dokładność naszych pracowników gwarantuje, że z urządzeń grzewczych poddawanych serwisowi usuwane są wszelkie zanieczyszczenia, co przekłada się na ich lepszą sprawność i dłuższą żywotność. 

Naprawa kotłów Viessmann

Naprawiamy również drobne usterki, a także poważniejsze uszkodzenia, podejmujemy się naprawy kotłów, z których uruchomieniem nie poradziły sobie inne firmy serwisowe. Stale podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach i poszerzając wiedzę z zakresu rozwiązywania problemów technicznych w piecykach gazowych i kotłach Viessmann. Wybierając nasz autoryzowany serwis zyskują więc państwo gwarancję jakości oferowanych usług. Zapraszamy do kontaktu!

Close Menu