Kontakt: 535 100 190 Serwis 24h: 536 750 990

Przegląd kotłów i pieców czeskiego producenta Ariston oferowany przez naszą firmę to propozycja dla osób poszukujących rzetelnego serwisu urządzeń grzewczych. Jako autoryzowany serwis naszym Klientom zaproponować możemy zarówno instalację, jak i pierwsze uruchomienie oraz naprawy pogwarancyjne produktów tej marki. Dzięki doskonałej znajomości budowy oraz zasad działania urządzeń Ariston możemy zagwarantować szybkie wykrycie usterek oraz ich sprawne usunięcie. Posiadamy specjalistyczne narzędzia diagnostyczne i korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych producenta zapewniając tym samym profesjonalny serwis kotłów i pieców Ariston.

Staramy się zapewnić Klientom usługi na najwyższym poziomie, dlatego nasi pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje. Udział w szkoleniach tematycznych oraz poszerzanie wiedzy na temat budowy urządzeń grzewczych Ariston i rozwiązywania różnego rodzaju problemów technicznych sprawia, że przegląd pieców tej marki wykonywany jest rzetelnie i profesjonalnie. Jesteśmy w stanie wykryć i usunąć charakterystyczne dla danych modeli usterki, jak i naprawić poważniejsze awarie.

Oferowany przez nas serwis pieców i kotłów firmy Ariston to najwyższej jakości usługi wykonywane przez doświadczonych fachowców z odpowiednią wiedzą techniczną i profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. Naprawy staramy się wykonywać sprawnie i szybko, jednak największy nacisk kładziemy na dokładność i jakość serwisu, aby zapewnić użytkownikom poddawanych przeglądom urządzeń ich niezawodność. Działamy na terenie Krakowa oraz w jego okolicach.  

ariston logo producent pomp ciepła

 

Close Menu