Kontakt: 535 100 190 Serwis 24h: 536 750 990

Odpowiedni wybór urządzeń grzewczych jest niezwykle istotny dla zagwarantowania optymalnej temperatury w domu. Aby zyskać pewność, że spełnią one swoje zadanie i zapewnią pełen komfort, warto skonsultować się ze specjalistami mającymi doświadczenie w instalowaniu i serwisowaniu kotłów i pieców, którzy podpowiedzą jaki model będzie najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście nie mniej istotny jest montaż kotłów gazowych oraz innych urządzeń grzewczych. Zadanie to wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia, dlatego powinno zostać powierzone profesjonalistom.

Oferowana przez naszą firmę instalacja piecyka gazowego, kotła gazowego oraz instalacji grzewczych to usługi wykonywane przez specjalistów. Podczas pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, a dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy naszych pracowników zagwarantować możemy bezpieczeństwo użytkowania montowanych urządzeń. Podłączenie kotła gazowego należy do skomplikowanych czynności ze względu na wiele układów elektronicznych. Podobnie jak montaż piecyka gazowego zadanie to powinno więc być wykonywane przez uprawnionych specjalistów. Skorzystanie z usług naszej firmy daje pewność, że instalacja funkcjonować będzie sprawnie, a piecyki i kotły zostaną zamontowane prawidłowo i zgodnie z wymogami producenta oraz obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Zapewnia to nie tylko jej pełną efektywność, ale również możliwość skorzystania z uprawnień gwarancyjnych, jeśli tylko zajdzie taka konieczność.

Aby zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, stale podnosimy nasze kompetencje i poszerzamy wiedzę z zakresu dostępnych na rynku urządzeń grzewczych. Udział w specjalistycznych szkoleniach, doświadczenie naszych pracowników oraz profesjonalny sprzęt wykorzystywany podczas prac montażowych gwarantuje, że instalacja działać będzie sprawnie i niezawodnie. Ponadto oferujemy serwis piecyków i kotłów gazowych oraz ich czyszczenie, a także naprawę urządzeń grzewczych. Nasze usługi dostępne są na terenie Krakowa oraz w jego okolicy.

Close Menu