Kontakt: 535 100 190 Serwis 24h: 536 750 990

Naszym klientom zaproponować możemy naprawę, serwis oraz przegląd pieców i kotłów De Dietrich na terenie Krakowa oraz w jego okolicach. W zakres naszych usług wchodzą również naprawy pogwarancyjne. Jako autoryzowany serwis zajmujemy się ponadto instalacją urządzeń grzewczych oferowanych przez tę markę, a także pierwszymi uruchomieniami, co gwarantuje prawidłowe podłączenie pieców oraz kotłów, a także ich niezawodne działanie.

Przegląd kotłów i pieców De Dietrich

Pracownicy naszej firmy wykonujący przegląd kotłów i pieców De Dietrich to doświadczeni fachowcy posiadający niezbędną wiedzę techniczną, którzy doskonale znają urządzenia francuskiego producenta. Profesjonalne narzędzia oraz części zamienne najwyższej klasy to gwarancja, że ewentualne usterki zostaną szybko wykryte, a prace naprawcze przebiegać będą sprawnie i skutecznie.

Serwis kotłów De Dietrich

Serwis De Dietrich oferowany przez naszą firmę to przeglądy i naprawa urządzeń grzewczych wykonywane przez profesjonalistów. Aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie, stale podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach tematycznych. Doskonała znajomość produktów marki De Dietrich sprawia, że serwis pieców wykonywany jest rzetelnie i dokładnie. Ponadto podczas napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części producenta. Wszystko to sprawia, że Klienci decydujący się na skorzystanie z naszych usług mogą mieć pewność, że urządzenia grzewcze De Dietrich zostaną naprawione skutecznie i w krótkim terminie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Close Menu